אודות

מי אנחנו?

Fine Jewelry & Watches

מאז 1987

ruby-gersh.jpg (600×400)

KRISTALINI נוסדה ומנוהלת ע"י רובי גרש, יהלומן, יצרן ומעצב תכשיטים מאז 1987.

KRISTALINI הוא מותג בעל חנות אונליין המתמחה בעיצוב תכשיטים בסגנון איטלקי ובשעונים המיוצרים בשווייץ.

אנו משלבים את התשוקה שלנו לעיצוב תכשיטים ושעונים  עם הניסיון הרב שלנו בייצור יהלומים מדויקים מאז 1987 כדי להציע לכם אוסף נבחר של תכשיטים בעיצוב איטלקי באיכות מעולה ושעונים שוויצריים, אנו מפיצים מורשים של Zeno-Watch Basel – מותג שעונים אשר הוקם בשנת 1868 והוא אחד מיצרני השעונים השוויצרים המעטים שעדיין פעילים בעולם.

העיצובים שלנו מודרניים אך עדיין קלאסיים ומושפעים על ידי עולם האופנה שסביבנו, הם תוכננו ותומחרו לצורך לבוש יומיומי עבור נשים וגברים בכל רחבי העולם.

 

תשוקה ועיצוב

תשוקה

אנו יצרני יהלומים ויהלומנים במקור משנת 1987, לכן אנחנו המקור העיקרי עבור יהלומים. יש לנו לקוחות בכל רחבי העולם הנהנים מאיכות היהלומים המשובחת ביותר, כמו גם מחירים תחרותיים והעיצובים הייחודיים שלנו. תנו לנו להיות התכשיטן הפרטי שלכם כדי שנוכל לספק את הבקשות המיוחדות שלכם, טיפול ביהלומים רופפים או תכשיטים בהתאמה אישית.

 

עיצוב

קולקציות התכשיטים שלנו מעוצבים על ידי מעצבים מקצועיים מאיטליה, ולאחר מכן מורכבים על ידי האומן שלנו שהוא בין הטובים ביותר בתעשיית התכשיטים כיום.

בחרנו עבורכם את האיכות הגבוהה ביותר של היהלומים ואבני החן, בשילוב עם החומר הטוב ביותר של זהב ומתכות יקרות אחרות כדי ליצור מגוון רחב של תכשיטים מודרניים ועדכניים אך עדיין קלאסיים ומתאימים לכל זמן.

 

התחייבות

אנו מאמינים כי תכשיטים לא צריכים להיות יקרים ללא יכולת השגה. המשימה שלנו היא לספק לכם את העיצובים העדכניים ביותר כיום יחד עם הביצוע המדהים של צוות ההרכבה שלנו, בשילוב עם מיטב היהלומים ואבני החן איכותיות ועדיין לשמור על מחיר זול ונגיש.

KRISTALINI

 Timeless Jewelry For Everyday Lifestyle Wear

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות